Viefe Casey ajtóütköző, alumínium, texturált fekete láva
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Rögzítés | Csavarral rögzíthető |
| Termék típus | Ajtóütközők |
| Gyártó | Viefe |
| Alapanyag | Alumínium |
| Modell | Casey |
| Hosszúság | 47 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 30 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
AGB Polaris 2XT matt króm mágneses nyílóajtó WC zártest 50-dorn méret B061025034
Raktáron azonnal
9.450 Ft
AGB Polaris 2XT matt króm mágneses nyílóajtó WC zártest 60-dorn méret B061026034
2-5 munkanap
9.330 Ft