Maestro Nr.802 K szögletes húzórúd pár 90° fekete
Leírás és Paraméterek
Fekete húzórúd pár szögletes 90°, tolóajtókra és lengőajtókra. Több méretben!
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Felület | Matt |
| Formatervező | Maestro |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, inox |
| Óbudai áruházban megtekinthető: | Nem |
| Típus | Húzórúd |
| Zárható | Nem |
| Termék típus | Tolóajtóhúzók és húzórudak |
| Felhasználás | Üveg és faajtóhoz |
| Gyártó | Maestro |
| Felület | Fekete |
| Keresztmetszet | 25 x 25 mm |
| Méret | 225 / 325 / 625 / 925 / 1225 mm |
| Furattáv | 200 / 300 / 600 / 900 / 1200 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.