Pamar 2132Z matt fekete húzóka, tolóajtó kihúzásához
Leírás és Paraméterek
Az ár 1 db húzókára vonatkozik.
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Felület | Matt |
| Formatervező | Pamar |
| Alapanyag | Zamak |
| Típus | Ovális húzókagyló |
| Termék típus | Tolóajtóhúzók és húzórudak |
| Felhasználás | Fa és fém ajtóhoz |
| Gyártó | Pamar |
| Modell | 2132Z |
| Magasság | 60 mm |
| Hosszúság | 20 mm |
| Mélység | 8 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.