Viefe BARCCO fogantyú 320-480 mm, fa, dió
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Négyfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Típus | BARCCO |
| Furattávolság | 320 - 480 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 33 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Buster+Punch Linear PULL BAR szatén sárgaréz 150 mm small bútorfogantyú UPB-054566
Raktáron azonnal
23.280 Ft