Viefe DUO Big kétoldalról szerelhető szett, 480/960mm, fém-fa, csiszolt láva szürke - tölgy 0670960NM2716
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Háromfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Ilja Huber |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | DUO Big |
| Furattáv | 480/960 mm |
| Hossz | 1016 mm |
| Magasság | 52 mm |
| Szélesség | 16/24 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.