Viefe ARPA PLATE fogantyú 1178 mm, alumínium, sötét sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Háromfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | ARPA PLATE |
| Furattáv | 589/1178 mm |
| Hossz | 1216 mm |
| Magasság | 36,5 mm |
| Szélesség | 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Buster+Punch Linear plate fegyverszürke large 390/325 mm bútorfogantyú GPB-35314
Érdeklődjön
41.485 Ft