Viefe BAU fogantyú 64 mm, fém, csiszolt arany
Leírás és Paraméterek
A Bau fogantyú körkörös kialakítása egyedi fogantyúvá teszi. A zamakból gyártott Bau tökéletes fogantyú fürdőszobákba, konyhákba és modern, fiatalkorúak hálószobájába. Patricia Roig e dizájnja megnyerte a Viefe® tervezési verseny 6. kiadását, köszönhetően egyéniségének, amely kontrasztot teremt a kerek forma és a belső tér téglalap alakú megtámasztása között. Ez azt jelenti, hogy könnyedén megfoghatja, és háromféle kivitelben kapható: szálcsiszolt nikkel, szálcsiszolt vagy matt fekete. Kialakításának erőssége és méretei gondoskodnak arról, hogy a Bau fogantyú ne maradjon észrevétlen.
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Kétfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Patricia Roig |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | BAU |
| Furattáv | 64 mm |
| Átmérő | 90 mm |
| Magasság | 17 mm |