Viefe FONDA bútorláb, 150 mm, alumínium, csiszolt sötét sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Alapanyag | Alumínium |
| Termék típus | Bútorláb |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | FONDA |
| Furatok | 4 |
| Furattáv | 32/44 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Szélessége | 80 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.