Viefe OBLONG fogantyú gomb, bőr-fém, bézs bőr + fényes szürke
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Egyfuratos |
| Típus | Gombfogantyúk |
| Formatervező | Frank Person |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | OBLONG |
| Hossz | 70 mm |
| Magasság | 13 mm |
| Szélesség | 22 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.