Viefe PLIÉ fogantyú 64 mm, fém, metál szürke
Leírás és Paraméterek
>
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Kétfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Teruel & Paré |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | PLIÉ |
| Furattáv | 64 mm |
| Hossz | 114 mm |
| Magasság | 23,8 mm |
| Szélesség | 35,1 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.