Viefe RAIL fogantyú 1120 mm, alumínium, csiszolt fekete, balos
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Négyfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | RAIL |
| Furattáv | 192/1120 mm |
| Hossz | 1150 mm |
| Magasság | 32 mm |
| Szélesség | 20 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.