Viefe GRAF mini fogantyú 589-1178 mm, fém,csiszolt fekete
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Háromfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | GRAF mini |
| Furattávolság | 589 - 1178 mm |
| Hosszúság | 1200 mm |
| Magasság | 33 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.