Viefe HAKO fogantyú 320 mm, fa, tölgy
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Kétfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Steffensen & Würtz |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | HAKO |
| Hossz | 348 mm |
| Furattávolság | 320 mm |
| Magasság | 37 mm |
| Szélesség | 14 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Buster+Punch Linear PULL BAR szatén sárgaréz 150 mm small bútorfogantyú UPB-054566
Raktáron azonnal
23.280 Ft