Viefe HINOKI WOOD BIG fogantyú 416/832mm, fa, tölgy
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Háromfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Alexis Vivet |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | HINOKI WOOD BIG |
| Hossz | 416 & 832 mm |
| Furattávolság | 915 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Szélesség | 35 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.