Viefe PRISM gomb fogantyú, fém, fényes sárgaréz 0638032Z07
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Egyfuratos |
| Típus | Gombfogantyúk |
| Formatervező | Patricia Roig |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | PRISM |
| Hossz | 32 mm |
| Magasság | 28 mm |
| Szélesség | 32 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Ethno Home - Nature - Stegosaurus arany bútorgomb HHK40gold/MKN336gold
*Beszerzés alatt, érdeklődjön
3.295 Ft
Ethno Home - Nature - Triceratops arany bútorgomb HHK41gold/MKN335gold
*Beszerzés alatt, érdeklődjön
3.295 Ft