Viefe SIX fogantyú élbe ültethető, 797 mm, alumínium, texturált, matt fekete
Leírás és Paraméterek
FONTOS!
A fogantyú 19,8mm vastagságú anyagra ültethető! 18mm-es bútorlappal NEM kompatibilis!
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Típus | Élbe marható fogantyúk |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | SIX |
| Hossz | 797 mm |
| Magasság | 28/42/50 mm |
| Szélesség | 19,8/20,8/21,8 mm |