Maestro Nr.802 K szögletes húzórúd 90°
Leírás és Paraméterek
Rozsdamentes acél húzórúd pár szögletes 90°, tolóajtókra és lengőajtókra. Több méretben!
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Felület | Matt |
| Formatervező | Maestro |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, inox |
| Óbudai áruházban megtekinthető: | Nem |
| Típus | Húzórúd |
| Zárható | Nem |
| Termék típus | Tolóajtóhúzók és húzórudak |
| Felhasználás | Üveg és faajtóhoz |
| Gyártó | Maestro |
| Felület | Inox, rozsdamentes acél |
| Keresztmetszet | 25 x 25 mm |
| Méret | 225 / 325 / 625 / 925 / 1225 / 1800 mm |
| Furattáv | 200 / 300 / 600 / 900 / 1200 / 1775 mm |
Vélemények
2 értékelés
Írja meg véleményét!
2021. 03. 09.
-
József
Az érkezett termék a róla adott előzetes információnak megfelel. Műszaki kérdésekre segítőkész válaszokat és további információkat kaptam. A fogantyú felszerelve szép!
2018. 04. 30.
-
Horváth Judit
A termékhez küldött menetes szár nem elég hosszú a fa ajtónkhoz. Max. 2 cm vastagságot fog át.