Pascal 3665 AR matt inox húzóka tolóajtó kihúzásához WC zárral
Leírás és Paraméterek
A szett tartalmazza a wc záras húzókát (párban), a zártestet és a köralakú élhúzót.
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Felület | Matt |
| Formatervező | Pascal |
| Alapanyag | Zamak |
| Típus | Ovális húzókagyló |
| Zárható | Igen |
| Termék típus | Tolóajtóhúzók és húzórudak |
| Felhasználás | Faajtóhoz |
| Gyártó | Pascal |
| Modell | 3665 AR |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Mélyedés | 9 mm |
| Teljes vastagság | 14 mm |
| Csavarral és ragasztással rögzítendő |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.