Scoop Egyenes húzórúd 600 mm - SG-16 15163 B350/L600
Leírás és Paraméterek
Rozsdamentes acél húzórúd 90°-os egyenes, tolóajtókra és lengőjtókra.
A feltüntetett ár 1 darab húzórúdra értendő.
A húzórúd felszereléséhez szerelőegység a kiegészítő termékek között választható.
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Felület | Matt |
| Formatervező | Scoop |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, inox |
| Óbudai áruházban megtekinthető: | Nem |
| Típus | Húzórúd |
| Zárható | Nem |
| Termék típus | Tolóajtóhúzók és húzórudak |
| Felhasználás | Üveg és faajtóhoz |
| Gyártó | Scoop |
| Felület | Inox, rozsdamentes acél |
| Átmérő | 32 mm |
| Méret | 600 mm |
| Furattáv | 350 mm |