Häfele 981.10.050 lyuk alakú húzóka
Leírás és Paraméterek
A fenti árucikk vevő kérésére előállított, egyedi terméknek minősül:
A termék megvásárlása egyedi rendelésnek minősül, mert a gyártó cég a terméket a vásárló kérésére, kizárólag a megrendelésben szereplő színben, kivitelben és mennyiségben, egyedileg gyártja le. Felhívjuk figyelmét, hogy ezen okok miatt, a vásárlóra ez esetben nem vonatkozik a 14 napos elállási jog, így leadott rendelését utólag már nem tudja módosítani, az abban szereplő tételek és mennyiségek nem megváltoztathatóak, továbbá a megrendelt termék/ek visszavételére nincs lehetőség.
A termék megvásárlása egyedi rendelésnek minősül, mert a gyártó cég a terméket a vásárló kérésére, kizárólag a megrendelésben szereplő színben, kivitelben és mennyiségben, egyedileg gyártja le. Felhívjuk figyelmét, hogy ezen okok miatt, a vásárlóra ez esetben nem vonatkozik a 14 napos elállási jog, így leadott rendelését utólag már nem tudja módosítani, az abban szereplő tételek és mennyiségek nem megváltoztathatóak, továbbá a megrendelt termék/ek visszavételére nincs lehetőség.
Inox húzókagyló garnitúra üvegajtóra.
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Felület | Matt |
| Formatervező | Haefele |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, inox |
| Óbudai áruházban megtekinthető: | Nem |
| Típus | Kör húzókagyló |
| Zárható | Nem |
| Termék típus | Tolóajtóhúzók és húzórudak |
| Felhasználás | Üvegajtóhoz |
| Gyártó | Häfele |
| Modell | 981.10.050 |
| Felület | Inox |
| Szélesség | 24 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Ajánlott furatméret | 59 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Häfele grafit fekete négyzet alakú, nyitott húzóka pár üvegajtóhoz 981.52.573
2-8 munkanap
27.528 Ft