Viefe ANGLE fogantyú 192 mm, alumínium, csiszolt sötét sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Négyfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Típus | Angle |
| Furattávolság | 192 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Szélesség | 11 mm |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2023. 11. 06.
-
Bence