Viefe BEAM fogantyú, 320 mm, fém, fényes nikkel
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Kétfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Johannes Lindner |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | BEAM |
| Hossz | 328 mm |
| Furattávolság | 320 mm |
| Magasság | 39 mm |
| Szélesség | 8 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.