Viefe BIRDD fém fogas, matt fekete - vörös vulkán 7024080ZM2M72EI
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Termék típus | Fogas |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | BIRDD |
| Anyag | Zamak |
| Furatok | 2 |
| Furattáv | 20 mm |
| Hossz | 80 mm |
| Magasság | 86,1 mm |
| Szélesség | 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.