Viefe BROOKLYN fogantyú, 528/1056 mm, alumínium, fekete titán
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Háromfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Steffensen & Würtz |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | BROOKLYN |
| Hossz | 1066 mm |
| Furattávolság | 1056 & 528 mm |
| Magasság | 37 mm |
| Szélesség | 10 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.