Viefe ANGLE fogantyú 128-160 mm, alumínium, matt fekete
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Négyfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Típus | Angle |
| Furattávolság | 128 - 160 mm |
| Hosszúság | 200 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Szélesség | 11 mmv |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2023. 08. 20.
-
Adam
Minosegi es szep