Viefe ANGLE fogantyú 320-416 mm, alumínium, csiszolt sötét sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Négyfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Típus | Angle |
| Furattávolság | 320 - 416 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Szélesség | 11 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.