Viefe ARPA PLATE fogantyú talpas gomb 22 mm, alumínium, csiszolt sötét sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Egyfuratos |
| Típus | Gombfogantyúk |
| Formatervező | Viefe Studio |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | ARPA PLATE |
| Furatok | 1 |
| Átmérő | 22 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Szélesség | 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Ethno Home - Pearl - Manali gyöngyház és arany bútorgomb MKN305
*Beszerzés alatt, érdeklődjön
4.490 Ft