Viefe PENDANT fogantyú 128 mm, fém, antik sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Kétfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Frank Person |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | PENDANT |
| Furattáv | 128 mm |
| Hossz | 138,4 mm |
| Magasság | 12,5 mm |
| Szélesség | 33,2 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.