Viefe SMEE fogantyú 224 mm, fém, csiszolt sárgaréz
Leírás és Paraméterek
FONTOS INFORMÁCIÓ:
A kilincsek, fogantyúk és egyéb kiegészítők felszerelése egyszerű feladat, de alap szerszámozottság és műszaki érzék szükséges hozzá. Ezért javasoljuk, hogy amennyiben nem biztos magában és nem rendelkezik a megfelelő szerszámokkal, akkor a felszerelést bízza szakemberre!
| Akciós termék | Nem akciós termék |
| Furatszám | Kétfuratos |
| Típus | Normál fogantyú |
| Formatervező | Viefe |
| Termék típus | Bútorfogantyú |
| Gyártó | Viefe |
| Modell | SMEE |
| Furattávolság | 224 mm |
| Hosszúság | 231 mm |
| Magasság | 30 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.